22 / 09 / 2016

Architekci wsparli mistrza – dziękujemy!

Akcja Złoty Dystans platformy „Bieg Po Moc” dobiegła końca – dziękujemy wszystkim pracownikom branży projektowej, którzy dzielili się swoimi biegowymi sukcesami i wsparli Michała Derusa w walce o olimpijski medal!

Michał Derus to dwukrotny złoty medalista mistrzostw świata i dwukrotny złoty medalista mistrzostw Europy w sprincie – teraz do swojej kolekcji medali dołożył olimpijskie srebro z Rio de Janeiro. Do Brazylii pojechał m.in. dzięki wsparciu zarażonych pasją biegania członków branży projektowej, biorących udział w akcji Złoty Dystans, która właśnie dobiegła końca.

Przez ponad miesiąc trwania niezwykłej akcji jej uczestnicy przesłali na platformę „Bieg Po Moc” fotografie pokazujące, jak pokonują kolejne kilometry, biją prywatne biegowe rekordy i wspierają Michała Derusa. Zamieszczane na Facebooku zdjęcia pozwoliły dodatkowo nagłośnić wyjątkową inicjatywę – teraz powstanie z nich specjalna galeria społeczności „Biegu Po Moc”.

Na wszystkich, którzy zdecydowali się dołączyć do akcji i pokonać Złoty Dystans czekają pamiątkowe koszulki z imieniem, nazwiskiem i liczbą pokonanych kilometrów oraz zdjęcie Michała Derusa z autografem mistrza.

www.biegpomoc.pl

www.hafele.pl