21 / 10 / 2014

Drugie spotkanie. Perspektywa w Poznaniu

Poznan


SPOT. w Poznaniu – już 18 listopada odbędzie się tam drugie spotkanie z cyklu Perspektywa. Już można się zgłaszać. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie dla architektów i projektantów z Wielkopolski odbędzie się w inspirujących wnętrzach SPOT. To wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o ludziach twórczych i kreatywnych, łączące doświadczenia różnorodnych dziedzin – m.in. designu, stylizacji i sztuki.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jacek Rozenek, ceniony coach i trener biznesu, wyjątkowa postać na polskim rynku szkoleń. Dla uczestników spotkania przeprowadzi szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”. Będzie zawierało wiedzę z zakresu komunikacji, w tym również negocjacji z klientami, a także rozwoju osobistego.

Niezobowiązująca formuła śniadania biznesowego będzie sprzyjała rozmowom. To znakomita okazja do nawiązania wartościowych kontaktów.

Do udziału w spotkaniu można się zgłosić wypełniając formularz na stronie cyklu PERSPEKTYWA: http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/

Spotkanie z cyklu PERSPEKTYWA w Poznaniu:

SPOT. – sala wystawiennicza

ul.Dolna Wilda 87

18 listopada 2014 r.

——————–

Poznaj Häfele!