16 / 12 / 2015

Hafele.pl w nowej odsłonie

hadele_strona

Nowoczesny wygląd, przyjazny układ i jeszcze łatwiejszy dostęp do oferty nowoczesnych okuć meblowych i budowlanych. Nowa strona internetowa Häfele jest już gotowa!

Na nowej stronie Häfele można znaleźć wnętrzarskie i meblarskie inspiracje, najświeższe katalogi produktowe, nowoczesne narzędzia projektowe, a przede wszystkim szeroką ofertę produktową. Całość wyróżnia się bardzo wygodną i intuicyjną obsługą. W kilku przejrzystych sekcjach zgromadzono porady dla klientów indywidualnych, producentów mebli oraz architektów. Nawigację ułatwia funkcjonalna wyszukiwarka.

- Nowa strona Häfele to zarówno baza wiedzy o nowoczesnych okuciach, jak i dogodne narzędzie projektowe – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele.
Architekci wnętrz mogą na przykład skorzystać z konfiguratora oświetlenia Loox, które pozwala dobrać odpowiednie oświetlenie pomieszczeń oraz mebli. Prócz tego architekci mają dostęp do szerokiej bazy produktów, które pogrupowano w kategoriach:

  • Hotel
  • Biuro
  • Służba zdrowia
  • Dom

Strona umożliwia też zobaczenie, jak rozwiązania Häfele sprawdzają się w już istniejących realizacjach. Nowa strona www to także dział Aktualności, z którego można dowiedzieć się wszystkiego o nowych produktach oraz projektach Häfele – w tym szczegółów dotyczących wieczorów PERSPEKTYWA, Akademii Häfele i bloga Domokracja. Dzięki możliwości zapisania się do firmowego newslettera, żadna istotna informacja nie przejdzie niezauważona.

Więcej na: www.hafele.pl

——————–

Poznaj Häfele!