19 / 08 / 2016

IWP wyróżnił klamkę Saturn

Dostępna w ofercie Häfele klamka Saturn Manital z prestiżowym wyróżnieniem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Okucie zyskało prawo do użytkowania znaku „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2016”, zarezerwowanego tylko dla produktów o najlepszej jakości wzornictwa.

produkt rekomendowany_2016_2

Klamka wyróżnia się rozbudowaną, okrągłą rozetą z możliwością laserowego grawerowania w jej wewnętrznej części, a także estetyczną linią. To sprawia, że dostępne w ofercie Häfele okucie odznacza się elegancją, idealnie komponującą się z reprezentacyjnymi wnętrzami.

Wyjątkowe okucie decyzją Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zyskało prawo do używania znaku „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2016”. Wyróżnieniem tym mogą pochwalić się jedynie produkty prezentujące najwyższą jakość wzornictwa.

To kolejne okucie w naszej ofercie, które zdobyło prestiżowy wzorniczy tytuł. Do tej grupy możemy zaliczyć też zawiasy Tiomos i prowadnice Dynapro, które zachwyciły jury międzynarodowego konkursu Red Dot Awards – przysłowiowego Oscara świata designu – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, która jest dystrybutorem klamek Manital na Polskę.

Klamka Saturn jest dostępna w kolorze srebra i czerni ze skórzanymi, miedzianymi, i srebrnymi wykończeniami. Więcej informacji na www.hafele.pl