01 / 03 / 2016

Kraków – PERSPEKTYWA wraca i zachwyca

 20160226_478

Setka gości, tajemnice projektowania oceanariów i budowania relacji z klientami. Tak wyglądało krakowskie spotkanie PERSPEKTYWA w Muzeum Techniki i Sztuki Japońskiej „Manggha”.

PERSPEKTYWA w Krakowie zgromadziła zarówno stałych, jak i nowych bywalców cyklu. Ogółem w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” pojawiło się 100 architektów i projektantów ze stolicy Małopolski.

 

- Wielu podkreślało, że PERSPEKTYWA się rozwija i podąża w bardzo dobrym kierunku. Dowodem tego może być fakt, że dla dużej liczby uczestników to obowiązkowa pozycja w kalendarzu spotkań branżowych – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

 

Dorota Szlachcic skupiła się na specyfice pracy przy projektach oceanariów – w tej dziedzinie może uchodzić za eksperta o międzynarodowej renomie. Opowiadała zarówno o wrocławskim Afrykarium, jak i niezwykłym projekcie Oceanario de Namibe w Angoli. Ekspercką wiedzą z zakresu psychologii i relacji biznesowych podzielił się też Jacek Rozenek. Spotkanie zakończyło wystąpienie Rafała Osińskiego, architekta i eksperta w dziedzinie technologii budowlanych firmy Häfele.

 

Kolejny wieczór PERSPEKTYWA już 31 marca w Katowicach.
Więcej informacji w
kalendarium.
Zapisy trwają.

——————–

Poznaj Häfele!