System Dialock – sprawna kontrola dostępu

Usprawnia kontrolę ruchu i zabezpiecza przed podrobionymi kartami – na polski rynek trafił udoskonalony system elektronicznej kontroli dostępu Dialock.

 

(więcej…)

5 zasad skutecznej negocjacji

Jak architekt ma rozmawiać z klientem, by przekonać go do pomysłu i sprzedać projekt? Tajemnica tkwi w pięciu prostych zasadach.

 

(więcej…)

Polacy doceniają komfort

Hafele_garderobaPolacy wybierając mieszkanie kierują się lokalizacją, wysokim standardem i funkcjonalnością. Projektując mieszkanie, nie ma się wpływu tylko na to pierwsze. Trzeba pamiętać o jednym: Polacy chcą nowoczesności i ergonomii. (więcej…)

Obsesja doskonałości

Manital_klamkiFunkcjonalność, zgodność z przepisami, przyjemność użytkowania. To trzy podstawowe składniki przepisu na architektoniczny sukces. Jak osiągnąć ten cel? Kluczem jest dbałość o szczegóły. (więcej…)

Zmiany nie wymagają remontu

System_Slido

Przestrzeni do mieszkania nigdy za mało. Jak ją uzyskać? Nie trzeba wyburzać ścianek działowych – wystarczy wykorzystać nowoczesne okucia budowlane. Odpowiednie rozwiązania meblowe dadzą upragnione dodatkowe miejsce.

 

(więcej…)

Okucia przekonają do higieny

????????????????????????????????????Dzieci lubią robić wszystko samodzielnie, bez pomocy dorosłych. Od nich jednak uczą się dobrych nawyków, również w kwestii higieny. Do tej lekcji przydadzą się właściwie wykorzystane okucia Häfele. (więcej…)

Otwarci na nowe możliwości

LooxWe wnętrzach króluje minimalizm i nowoczesność. Otwarte przestrzenie mogą być zaaranżowane komfortowo, modnie i atrakcyjnie. Wszystko zależy od zastosowanych rozwiązań. (więcej…)

Rozwiązania dla komfortu społeczności

HF_wejscioweWybór wysokiej jakości rozwiązań w budynkach publicznych powinien być standardem. To miejsca tworzone dla społeczności, więc szczególną uwagę warto zwrócić na kwestie komfortu i bezpieczeństwa. (więcej…)

Klamka – kropka na „i”

hf-klamka1Projektując wnętrza skupiamy się na detalach. To one sprawiają, że przestrzeń nabiera wyjątkowości. Istotne szczegóły bywają języczkiem u wagi – jednym z nich są klamki drzwiowe. (więcej…)

Co wybierać w obszarze wejścia?

HF_hotel_klamka

Designerska klamka i solidny zamek to nie jedyne atuty dobrych drzwi. Odpowiednie okucia pomogą chronić domowników m.in. przed hałasem czy pożarem. Jakie akcesoria drzwiowe warto uwzględnić w projekcie?

(więcej…)

Smart home od kuchni

szuflady 2

Inteligentny dom to miejsce zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami jego mieszkańców. Powinien  łączyć w sobie komfort, ergonomię i styl. Jak uzyskać taki efekt w kuchni?

(więcej…)

Gdy pracujesz w domu

Hafela_Ellipta

Łatwy dostęp do notatek i dokumentów, zdrowe światło i ulga dla kręgosłupa. Doceni to każdy, kto pracuje zdalnie. Jak stworzyć komfortową przestrzeń, która będzie służyła kreatywności?

(więcej…)