01 / 04 / 2015

Duży sukces perspektywy

Siedem miast, siedem spotkań, kilkuset zadowolonych uczestników, a przede wszystkim niezliczone doświadczenia i nowe sposoby postrzegania swojego potencjału – tak można podsumować PERSPEKTYWĘ, która w ostatnim półroczu odwiedziła największe miasta w Polsce.

Od października do marca uczestnicy cyklu poznali sposoby na osiągnięcie życiowej i zawodowej równowagi, zintegrowali się, a także nawiązali wartościowe kontakty. Źródłem cennych rad był trener biznesu Jacek Rozenek i eksperci firmy Häfele, którzy przybliżyli nowinki ze świata innowacyjnych okuć budowlanych.

Ostatnie szkolenie odbyło się w Katowicach. Podobnie jak w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Sopocie, śląscy architekci  licznie przybyli  na spotkanie ze specjalistami, aktywnie uczestniczyli w dyskusjach, wymianie poglądów i bezcennych doświadczeń.

Każde spotkanie było czymś nowym, a każdy uczestnik wnosił coś charakterystycznego. Cieszę się, że mogliśmy podpowiedzieć ludziom twórczym, jak skutecznie wykorzystać ich talent. Duże zainteresowanie pokazuje, że takie spotkania są potrzebne i powinny być kontynuowane – zauważa Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele.

Z opinią zgadza się Jacek Rozenek, który prowadził inspirujące szkolenia „Work-life balance w życiu architekta”. – Takie spotkania są przyszłością relacji biznesowych. Bardzo ucieszyła mnie aktywność uczestników, nie tylko podczas szkolenia, ale również w przerwach i podczas śniadań. Architekci i designerzy byli otwarci na sugestie, szczególnie w dziedzinie zarządzania. Cieszę się, że mogłem pomóc.

——————–

Poznaj Häfele!