31 / 10 / 2014

Nowi patroni PERSPEKTYWY

arch_logologo_infoarchitekta

 

Kolejne branżowe media wspierają spotkania dla architektów i projektantów.Magazyn ARCH i portal Infoarchitekta.pl zostali nowymi patronami cyklu PERSPEKTYWA.

Wśród patronów PERSPEKTYWY są już renomowane tytuły branżowe – magazyn „Architektura-murator”, portal architektura.muratorplus.pl, magazyn „Zawód: Architekt” czy miesięcznik „Architektura i Biznes”. Teraz do tego grona dołączają kolejne – pismo „ARCH” i portal Infoarchitekta.pl.
– Cieszymy się, że media bezpośrednio związane ze środowiskiem architektów i projektantów wspierają cykl PERSPEKTYWA. Jego idea polega przecież na organizacji spotkań branżowych, w trakcie których rozwój osobisty uczestników można połączyć z integracją i nawiązywaniem nowych kontaktów – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, organizatora cyklu.

„ARCH” jest jednym z najważniejszych magazynów architektonicznych w Polsce. Jego wydawcą jest Stowarzyszenie Architektów Polskich – również patron cyklu PERSPEKTYWA.

Pismo „ARCH” prezentuje najciekawsze projekty z Polski i świata, a także osobowości świata architektury. Pokazuje architekturę w szerokim kontekście – kulturowym, społecznym czy ekonomicznym. Przedstawia także nowe nurty w architekturze, designie i urbanistyce.

Infoarchitekta.pl to portal dla architektów, designerów i projektantów wnętrz. Informuje m.in. o najważniejszych wydarzeniach branżowych, spotkaniach, wystawach czy konkursach, jak również o nowościach ze świata architektury.

Portal Infoarchitekta.pl stanowi także platformę, na której architekci i projektanci mogą zaprezentować swoje prace i doświadczenie zawodowe.

——————–

Poznaj Häfele!