19 / 09 / 2014

Gość specjalny pierwszego spotkania

Jacek Rozenek

Ceniony coach biznesowy, trener osobisty i jedna z największych osobowości na polskim rynku szkoleń – Jacek Rozenek będzie specjalnym gościem pierwszego spotkania w cyklu PERSPEKTYWA. Przeprowadzi szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”. 

Jacek Rozenek pokaże, jak czerpać ze swojego potencjału i rozpoznawać swoje mocne strony. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. jak tworzyć dobre, perspektywiczne relacje. Nauczą się również postrzegać życie jako proces, a zmiany jako szansę na rozwój. Te warsztaty będą inspirowały i motywowały – a wszystko w zgodzie z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Jacek Rozenek to specjalista m.in. w dziedzinie rozwoju osobistego, technik komunikacyjnych i przywództwa, zaawansowanych technik zarządzania wrażeniem w relacjach biznesowych oraz projektowania procesów biznesowych podnoszących efektywność organizacji. Z usług Jacka Rozenka korzystają najbardziej znani biznesmeni w Polsce. Jest także instruktorem Wschodnich Sztuk Walki, reżyserem dubbingu, aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym.

Pierwsze spotkanie z cyklu PERSPEKTYWA odbędzie się 28 października w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

——————–

Poznaj Häfele!