16 / 11 / 2016

Otwórz drzwi smartfonem – nowy Dialock

Możliwość otwierania drzwi smartfonem i najwyższy stopień wygody – nowy terminal drzwiowy Dialock zaprezentowano na targach World Hotel.

dialock_smartphone

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych World Hotel odbyły się już po raz dziewiąty. Häfele zaprezentowało nowy terminal drzwiowy Dialock z funkcją Smartfon Key.

System umożliwiający gościom dostęp do pokoju za pomocą smartfona cieszył się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Projektanci nowego Dialocka główny nacisk położyli na spełnienie wymagań klientów w kwestii wygody i bezpieczeństwa – gość hotelu wyposażonego w system jeszcze przed przyjazdem otrzymuje kod dostępu do hotelu i pokoju poprzez aplikację na smartfonie, z pomocą urządzenia może też szybko i wygodnie rozliczyć się za pobyt (z wykorzystaniem systemów zewnętrznych). Dzięki nowemu systemowi Dialock gość zyskuje szereg udogodnień:

  • Opcję płatności smartfonem
  • Możliwość zdalnego zameldowania i wymeldowania
  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa
  • Aplikację do sterowania terminalem do pobrania na smartfon
  • Łatwość i wygodę obsługi dzięki technologii Bluetooth

Wyposażenie obiektu w nowy system Dialock z funkcją Smartfon Key sprawia, że gość zyskuje zupełnie nowe doświadczenie pobytu i przekonanie, że jego bezpieczeństwo i komfort są zawsze na pierwszym miejscu.

Więcej na: www.hafele.pl