18 / 11 / 2015

Patroni wieczorów PERSPEKTYWA

 

IMG_7850

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz wiodące polskie media branży architektonicznej. Oto patroni wieczorów architektów i projektantów PERSPEKTYWA.

Grono patronów wieczorów PERSPEKTYWA imponuje. Na jego czele znalazło się Stowarzyszenie Architektów Polskich. Wsparcie autorytetu w kwestii kształtowania przestrzeni publicznej, organizacji, której tradycje sięgają 125 lat, ma szczególne znaczenie. Tak samo, jak partnerstwo renomowanych tytułów branżowych podejmujących tematykę architektury i projektowania wnętrz – magazynów
„Dom & Wnętrze”, „Cztery Kąty”, „Zawód:Architekt”, „Architektura & Biznes”, serwisu „Bryła”, pism „ARCH”, „Architektura:Murator”, portalu „Archirama”. Wśród patronów znalazło się również renomowane pismo branży meblarskiej „Biznes Meble.pl”.

- Wspomniane patronaty to ogromne wyróżnienie i znak, że nasze wieczory są ważne oraz potrzebne. Dzięki wsparciu kluczowych mediów branżowych możemy skutecznie docierać do szerokiego grona naszych gości – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, która jest organizatorem cyklu PERSPEKTYWA.

PERSPEKTYWA to inspirujące wieczory architektów i designerów oraz wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń. W tym roku spotkania PERSPEKTYWA odbędą się w Warszawie (24.11), Poznaniu (26.11) i Wrocławiu (2.12). Kontynuację zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Trójmieście. Zapisy trwają. Wstęp wolny.

——————–

Poznaj Häfele!