29 / 09 / 2014

PERSPEKTYWA powiększa grono patronów

logo_sarp logo_a&blogo_wnetrzelogo_werandalogo_zawod_architekt

Stowarzyszenie Architektów Polskich, prestiżowe media architektoniczne
i designerskie, a teraz również czołowe tytuły wnętrzarskie. Grono patronów cyklu PERSPEKTYWA powiększa się z każdym dniem!

PERSPEKTYWA, cykl spotkań branżowych dla architektów i designerów, może poszczycić się szerokim gronem renomowanych patronów. Wśród nich znajdują się m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich, magazyn „Architektura-murator”, portal architektura.muratorplus.pl, magazyn „Zawód:Architekt” oraz miesięcznik „Architektura i Biznes”. Teraz idea wartościowych spotkań dla architektów i designerów zyskała wsparcie czołowych tytułów wnętrzarskich.

Nasze cele, jakimi są wymiana doświadczeń, wiedzy, inspiracji i wspieranie rozwoju wewnątrz branży zyskały aprobatę kolejnych prestiżowych mediów. To pokazuje sens i potrzebę organizacji spotkań PERPSEKTYWA – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, która jest organizatorem cyklu.

Grono patronów poszerzył magazyn „Wnętrze i Ogród”, jedno z czołowych czasopism o tematyce wnętrz, designu, wyposażenia domu i aranżacyjnych inspiracji. Cykl PERSPEKTYWA wsparł również miesięcznik „Weranda” – luksusowe pismo o wnętrzach, ogrodach i sztuce.

——————–

Poznaj Häfele!