19 / 01 / 2015

PERSPEKTYWA powraca

Łódź, Sopot, Katowice. W tych miastach odbędą się kolejne spotkania dla architektów i designerów z cyklu PERSPEKTYWA. Gościem specjalnym będzie Jacek Rozenek, który opowie o równowadze w życiu zawodowym i osobistym.

PERSPEKTYWA inspirowała w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
Teraz powraca po noworocznej przerwie, by pojawić się w Łodzi, Sopocie i Katowicach.
W wyjątkowych wnętrzach będzie skłaniać do rozmów o życiu i pracy architektów, przedstawiać nowinki rynku okuć budowlanych oraz przypomni, jak czerpać satysfakcję z zawodu.

Jacek Rozenek, znany aktor i trener biznesowy, poprowadzi inspirujące szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”. W błyskotliwy sposób przedstawi mechanizmy pozwalające na osiągnięcie równowagi w sferze osobistej i zawodowej. Po nim Rafał Osiński, ekspert firmy Häfele, przedstawi „Szczegóły, które mają znaczenie w projekcie architektonicznym”.

Nowy rok to nowe siły i możliwości, a PERSPEKTYWA pokazuje, że każdy moment jest dobry, by zmienić siebie na lepsze. Przedstawiciele zawodów kreatywnych, jakimi są architekci i projektanci, będą mieli okazję do spojrzenia na swoją pracę z nieco innej strony, a także nawiązania wartościowych kontaktów i dyskusji – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, będącej organizatorem cyklu spotkań PERSPEKTYWA oraz renomowanym producentem i dystrybutorem okuć meblowych, budowlanych i oświetlenia LED

Spotkania będą miały niezobowiązującą formę śniadania biznesowego.
Udział jest bezpłatny.

Zapisz się! www.perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/

——————–

Poznaj Häfele!