15 / 04 / 2016

PERSPEKTYWA powtórzyła sukces

_KJA5027net

Siedem miast, siedmiuset zadowolonych uczestników i niezliczone wyrazy uznania
– tak wyglądał cykl PERSPEKTYWA, którego druga edycja właśnie dobiegła końca.

Kiedy w październiku ubiegłego roku ruszyły zapisy na nowy cykl wieczorów architektów i designerów, można było przypuszczać, że będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Tak się stało – na spotkaniu inauguracyjnym w stolicy sala pękała w szwach, nie inaczej było w kolejnych sześciu największych miastach Polski.

- Po pierwszej, bardzo udanej edycji cyklu, poprzeczka była zawieszona wysoko – dlatego tym bardziej cieszą pochlebne recenzje jego nowej odsłony. Spotkania zyskują na popularności, co oznacza, że znów udało nam się trafić w oczekiwania architektów
– mówi Magdalena Dymek, manager ds. marketingu w firmie Häfele, pomysłodawcy i organizatora wieczorów PERSPEKTYWA.

Architekci i projektanci tłumnie stawili się na spotkaniach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Magnesem, który zdawał się przyciągać gości, była nowa gwiazda cyklu – Dorota Szlachcic. Wystąpienia architekt odpowiedzialnej m.in. za projekt wrocławskiego Afrykarium cieszyły się równie wielką popularnością, co szkolenia obecnego także w tej edycji coacha i trenera biznesu Jacka Rozenka. Wyzwania związane z wyjątkowymi projektami, sztuka utrzymywania relacji z klientem, a także kwestia rozwiązań technologicznych wykorzystywanych przy najnowszych inwestycjach hotelowych – ciekawa i aktualna tematyka wystąpień stanowiła znakomity przyczynek do niezobowiązujących dyskusji, które toczyły się w kuluarach.

Druga edycja cyklu PERSPEKTYWA okazała się sukcesem – ponad 700 gości w siedmiu największych miastach w Polsce mogło podzielić się wiedzą, zdobyć nowe kontakty i czerpać inspirację z doświadczeń zaproszonych ekspertów. Ich liczne pochlebne recenzje stanowią najlepsze wyróżnienie.

Więcej o technologiach dla architektów na stronie www.hafele.pl

——————–

Poznaj Häfele!