30 / 10 / 2014

Perspektywa w Krakowie – zapisy trwają!

Pauza In Garden


Czwarte spotkanie z cyklu Perspektywa odbędzie się 3 grudnia w Krakowie, w kawiarni Pauza In Garden w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Już można się zgłaszać. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Nowoczesna i oryginalna przestrzeń Małopolskiego Ogrodu Sztuki umożliwia łączenie różnych dziedzin twórczości, a kawiarnia Pauza In Garden to znakomite miejsce dla spotkań sztuki i biznesu. Doskonale odpowiada idei spotkań z cyklu Perspektywa.

Gościem specjalnym będzie Jacek Rozenek. Dla uczestników spotkania przeprowadzi inspirujące i motywujące szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”.

Warto się zgłosić, ponieważ Jacek Rozenek potrafi przedstawić rozwijanie własnego potencjału czy budowanie dobrych relacji jako umiejętności, sposoby postępowania i myślenia, które można kształtować na co dzień.

Spotkanie będzie miało niezobowiązującą formułę śniadania biznesowego. Dla architektów i designerów będzie to znakomita okazja do nawiązania wartościowych kontaktów.

Do udziału w spotkaniu można się zgłosić wypełniając formularz na stronie cyklu PERSPEKTYWA: http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/

Spotkanie z cyklu Perspektywa w Krakowie:

Kawiarnia Pauza In Garden (Małopolski Ogród Sztuki)

ul.Rajska 12

3 grudnia 2014 r.

——————–

Poznaj Häfele!