16 / 10 / 2014

PERSPEKTYWA w Warszawie – zapisz się!

 

foto_aktualnosci_800x400_wawa

 

Jesteś architektem lub designerem? Szukasz inspiracji, nowych kierunków rozwoju? Zapisz się na warszawskie spotkanie branżowe z cyklu PERSPEKTYWA. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jacek Rozenek.

Trwa nabór zgłoszeń na prestiżowe spotkanie dla architektów i designerów PERSPEKTYWA, które odbędzie się już 28 października w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystko, co trzeba zrobić, by dołączyć do grona jego uczestników, to wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem. Należy się spieszyć! Liczba miejsc jest ograniczona.

Gościem specjalnym warszawskiego spotkania będzie Jacek Rozenek – coach biznesowy i trener osobisty, z którego usług korzystają najlepsi biznesmeni w Polsce. W trakcie szkolenia „Work-life balance w życiu architekta” powie, jak wykorzystywać swój potencjał oraz rozpoznawać swoje mocne strony.

PERSPEKTYWA to okazja do nawiązania wartościowych kontaktów, inspirujących rozmów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. To również wydarzenie, w którym udział wezmą czołowe postacie świata architektury i designu. Patronat nad spotkaniami w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz renomowane portale i czasopisma branżowe.

PERSPEKTYWA

Spotkanie branżowe dla architektów i designerów

28 października 2014 r., godz. 9:30

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7, Warszawa

——————–

Poznaj Häfele!