28 / 05 / 2015

PERSPEKTYWA – wracamy jesienią!

Perspektywa_spotkanie_800px

Porywające szkolenia Jacka Rozenka, rozwijanie własnego potencjału i najnowocześniejsze rozwiązania dla architektów i projektantów. Jesienią PERSPEKTYWA wraca z nową dawką wartościowej wiedzy!

Czego się można spodziewać po drugiej edycji PERSPEKTYWY? – Nawiążemy do tematów z pierwszej edycji. Rozwiniemy je na nowe obszary, dzięki czemu uczestnicy spotkań staną się nie tylko lepszymi fachowcami, ale też skuteczniejszymi biznesmenami – mówi Magdalena Dymek z firmy Häfele, będącej pomysłodawcą cyklu PERSPEKTYWA. – Słowem klucz wciąż jest „samorozwój”, a obok tego zaprezentujemy najciekawsze nowości segmentu produktów dla architektów.

Pierwsza edycja cyklu PERSPEKTYWA, prowadzona przez Jacka Rozenka, odwiedziła siedem miast Polski. Odbyła się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Sopocie, i Katowicach. Magdalena Dymek zauważa, że spotkania były czymś nowym,
a każdy uczestnik wniósł coś od siebie. – Cieszę się, że mogliśmy podpowiedzieć ludziom twórczy, jak skutecznie wykorzystać talent. Doświadczenie kilku poprzednich miesięcy pokazało, że takie kursy są potrzebne – mówi.

Nowe spotkania PERSPEKTYWA rozpoczną się już jesienią 2015 roku. Szczegóły wkrótce.

——————–

Poznaj Häfele!