10 / 08 / 2016

Polub fanpage Häfele Polska

Inspirujące rozwiązania meblowe i budowlane, informacje ze świata Häfele oraz bliski i błyskawiczny kontakt – to wszystko można znaleźć na nowym Facebooku Häfele Polska. Warto polubić już dziś!

 hafelepl

Nowa strona Häfele Polska na Facebooku to skarbnica inspiracji dla projektanta i architekta. Na profilu znajdują się m.in. prezentacje rozwiązań pozwalających projektować nowoczesną, dobrze pracującą przestrzeń. Fanpage to również świeże źródło informacji o akcjach dla architektów oraz wydarzeniach z życia Häfele.

 

– Za jej pośrednictwem uzyskamy też błyskawiczny kontakt z firmą i odpowiedzi na interesujące nas kwestie. Zapytania ofertowe, produktowe, zakupowe – wszystkie można kierować bezpośrednio do nas poprzez stronę – mówi Magdalena Dymek, manager ds. marketingu w firmie Häfele.

 

Ze strony dowiemy się, co nowego na blogu wnętrzarskim „Domokracja”, jak architekci pomagają sprinterowi Michałowi Derusowi przez platformę „Bieg Po Moc”, jak będzie wyglądała kolejna edycja cyklu „Perspektywa”, kto pisze o Häfele w mediach i z jakimi technologiami warto być na bieżąco.

 

Już dziś polub fanpage Häfele Polska!

Odwiedź też www.hafele.pl