27 / 11 / 2015

Poznań – PERSPEKTYWA sukcesu

IMG_1514

Imponująca liczba gości, intrygujące tematy i bardzo pozytywny odbiór. Drugi wieczór
z cyklu PERSPEKTYWA za nami – Poznań nie zawiódł także tym razem.

Poznań to drugie po Warszawie miasto, do którego zawitał nowy cykl wieczorów PERSPEKTYWA. Spotkanie odbyło się w centrum kreatywnego biznesu Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej. Niedawno odnowione mury Starej Drukarni zachowały niepowtarzalny charakter miejsca i okazały się idealną przestrzenią na spotkanie architektów i designerów.

Wysoka frekwencja może świadczyć o tym, że ubiegłoroczne spotkanie tylko rozbudziło apetyt gości na takie branżowe wydarzenia. Nasz cykl jest wyjątkowy, co staraliśmy się udowodnić także teraz – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się od szkolenia, które poprowadził Jacek Rozenek. Coach i trener biznesu zajął się biznesową stroną branży – przedstawił m.in. różne typy osobowości klientów. Po nim pojawiła się Dorota Szlachcic, architekt odpowiedzialna
za budowę największego oceanarium Europy – wrocławskiego Afrykarium. Wprowadzała gości w tajniki wielkich projektów i wiążących się z nimi wyzwań. Z kolei Rafał Osiński, architekt i ekspert ds. technologii budowlanych w firmie Häfele, zajął się kwestią rozwiązań pomocnych w realizacji nowych inwestycji, które przekładają się m.in. zwiększenie komfortu pracowników i gości hoteli.

Po wystąpieniach przyszedł czas na nieoficjalną część wieczoru. Dyskutujący
w niezobowiązującej atmosferze nawiązywali ważne kontakty, dzielili się wiedzą
i doświadczeniem i odnosili się do tematyki poruszonej przez ekspertów.

Kolejna okazja do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu już niedługo – tym razem nowy cykl wieczorów PERSPEKTYWA zawita do Wrocławia. Ostatnie w tym roku spotkanie odbędzie się 2 grudnia o godz. 18:00 w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”.

Zapraszamy do do obejrzenia fotorelacji.

——————–

Poznaj Häfele!