20 / 11 / 2014

Spotkanie w Poznaniu!

 

Ostatnie spotkanie z cyklu PERSPEKTYWA odbyło się w Poznaniu. Zainteresowanie było ogromne, architekci, designerzy, projektanci czy dekoratorzy przyjechali nie tylko z Poznania, ale też z miejscowości ościennych – nieraz oddalonych o dziesiątki kilometrów.

Uczestnicy zwracali uwagę na to, że zazwyczaj biorą udział w szkoleniach produktowych, podczas gdy brakuje im inspirujących spotkań i warsztatów, które wprowadzą równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Na tym właśnie skupia się PERSPEKTYWA.

Prowadząc szkolenia, Jacek Rozenek podkreślał, aby zawsze znajdować choćby chwilę dla siebie, a także prowokował do poszukiwania pośród codziennych obowiązków własnej drogi. Jak to zastosować w praktyce?

- Weźmy bloczek biurowy i na osobnych kartkach napiszmy 15 spraw, które chcemy tylko dla siebie zrobić. Następnie codziennie losujmy jedną kartkę i bezdyskusyjnie stosujmy się do własnych pragnień – mówi Jacek Rozenek. – To nie musi być nic wielkiego, pójdźmy choćby sami do kina albo na kawę do cichej kawiarni.

To jeden z przykładów, których na najbliższym szkoleniu we Wrocławiu pojawi się dużo więcej. Rozenek potrafi zainspirować i przekazać praktyczną wiedzę. W czasie poprzednich spotkań pomiędzy uczestnikami naturalnie doszło do interakcji – długo dyskutowali, wymienili doświadczenia i nawiązali nowe kontakty biznesowe.

Formuła spotkania:

  • nieformalna atmosfera śniadania biznesowego
  • poczęstunek – menu renomowanej restauracji
  • nawiązywanie wartościowych kontaktów

Już we wtorek 25 listopada PERSPEKTYWA we Wrocławiu.

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

PERSPEKTYWA we Wrocławiu:

Studio BWA ul. Ruska 46a/13

25 listopada 2014 r.