27 / 02 / 2015

perspektywa w Łodzi

 

Architekci i designerzy zjedli wspólne śniadanie w ramach cyklu PERSPEKTYWA. Tym razem zebrali się w łódzkiej Spółdzielni przy ulicy Piotrowskiej.

Spotkanie rozpoczęła Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, która zajmuje się produkcją okuć meblowych i budowlanych. W ciepłych słowach przywitała łodzian, nie kryjąc zachwytu związanego z miejscem spotkania. Centrum sztuki, w którym mieści się wiele pracowni, zachwyciło ją nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi, nawiązującymi do dawnych lat.

Gościem specjalnym spotkania był znany aktor i trener biznesowy Jacek Rozenek, który przygotował inspirujące szkolenie „Work-life balance w życiu architekta”. Po entuzjastycznym przyjęciu aktor rozpoczął wykład, w którym podzielił się ze zgromadzonymi swoją receptą na szczęście.

Najważniejsza jest pewność siebie – zdradził. – Dzięki niej jesteśmy szczęśliwsi, a w rezultacie skuteczniejsi. Czasami wystarczy stanąć obok i zobaczyć potencjał, który w nas drzemie.

Zgromadzeni nie kryli zadowolenia ze spotkania z trenerem, który towarzyszył im nawet podczas przerwy. Z satysfakcją podkreślali, że to wydarzenie branżowe inne niż wszystkie.

Po Jacku Rozenku wystąpił Rafał Osiński z firmy Häfele. Opowiedział architektom i designerom o nowych rozwiązaniach architektonicznych, w tym między innymi o nowoczesnych okuciach budowlanych, które firma wprowadza na polski rynek.

Kolejne spotkania z cyklu PERSPEKTYWA odbędą się w Trójmieście i Katowicach. Wstęp wolny. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem formularza http://perspektywaspotkania.pl/zapisz-sie/