28 / 11 / 2014

We Wrocławiu z sukcesem

Porywające szkolenie Jacka Rozenka, prezentacja nowoczesnych technologii meblowych i budowlanych oraz niezobowiązująca atmosfera śniadania biznesowego. We wrocławskim Studiu BWA odbyło się kolejne spotkanie architektów i designerów z cyklu PERSPEKTYWA.

Architekci oraz projektanci wnętrz z Wrocławia i okolic mieli okazję, by w luźnej atmosferze wymienić się doświadczeniami, zapoznać z nowościami branży okuć meblowych i budowlanych oraz poznać sposoby na osiągnięcie szczęścia – w pracy i poza nią.

Podczas wrocławskiego szkolenia coach biznesowy – Jacek Rozenek – wskazywał mechanizmy sprzyjające osiągnięciu równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Szczególną uwagę zwrócił na umiejętność kształtowania relacji z bliskimi. Przypomniał, jak dużą rolę odgrywa zrozumienie potrzeb kobiet i mężczyzn, które przekłada się na znalezienie w życiu odpowiedniej miary. – Ważne, by nauczyć się słuchać i wyrażać własne emocje. W każdym tkwi pierwiastek dobry i zły. Dopiero zrozumienie swoich słabości daje szansę na pielęgnowanie cech pozytywnych oraz prawidłowych relacji
z osobami, które kochamy –
mówił.

Architekci i designerzy zwrócili uwagę, że PERSPEKTYWA to wydarzenie inne niż wszystkie. Docenili też klimat wnętrza wrocławskiego Studia BWA – trochę surowy
i minimalistyczny, ale wysoce inspirujący. – To sedno cyklu PERSPEKTYWA, który ma stwarzać warunki do integracji środowiska architektów i projektantów oraz skłonić do dbałości o rozwój osobisty – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, producenta i dystrybutora okuć meblowych i biurowych, organizatora cyklu PERSPEKTYWA. – Większe skupienie na sobie ma wpływ na naszą pracę. Osiągnięcie równowagi sprawia, że w każdym aspekcie jesteśmy skuteczniejsi i zwyczajnie szczęśliwi. Przypomnimy o tym również w Krakowie.