25 / 09 / 2014

SARP patronem cyklu PERSPEKTYWA

 

logo SARP

 

Stowarzyszenie Architektów Polskich zostało patronem cyklu PERSPEKTYWA. Idea wartościowych spotkań branżowych dla architektów i designerów zyskuje w ten sposób istotne wsparcie.

Stowarzyszenie Architektów Polskich dba o jakość polskiej architektury, integruje środowisko architektów w naszym kraju, jest autorytetem w dziedzinie kształtowania przestrzeni publicznej, jak również pełni funkcje opiniotwórcze. Tradycje tej organizacji sięgają 125 lat. Stowarzyszenie wspiera merytoryczną wartość dyskusji na temat rozwoju i perspektyw polskiej architektury.

Zaangażowanie Stowarzyszenia Architektów Polskich w cykl PERSPEKTYWA to dla nas prestiżowe wyróżnienie. Idea spotkań polega na stworzeniu okazji do dialogu i integracji środowiska architektów i designerów – mówi Magdalena Dymek, marketing manager z firmy Häfele, organizatora cyklu.

Poza Stowarzyszeniem Architektów Polskich, patronami cyklu PERSPEKTYWA są renomowane czasopisma i portale związane z branżą architektoniczną i designerską –  Architektura Murator, Architektura.muratorplus.pl, Archirama.pl, Zawód: Architekt, Archimania.pl, Architektura i Biznes, Wnętrze i Ogród, Weranda, Nowy Magazyn.

——————–

Poznaj Häfele!