25 / 11 / 2015

Warszawa – udany start PERSPEKTYWY

SLK_9260

Rekordowa frekwencja, wciągające wystąpienia i wiele dobrych relacji. Tak wyglądał pierwszy wieczór PERSPEKTYWA w Warszawie. Nowy cykl spotkań rozpoczęty!

W Warszawie oficjalnie ruszył nowy cykl wieczorów PERSPEKTYWA. Pierwsza odsłona jego drugiej edycji odbyła się w budynku Mysia 3, przy Skwerze Wolnego Słowa. Dawniej mieściła się tu siedziba cenzury, teraz to nacechowane minimalizmem i prostotą miejsce inspirujących wydarzeń, jak właśnie spotkania architektów i projektantów.

Zapełniona po brzegi sala była najlepszym dowodem na to, że w branży istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju spotkania, a nasze jest po prostu jedyne w swoim rodzaju – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Spotkanie rozpoczęło się szkoleniem prowadzonym przez Jacka Rozenka – coacha
i trenera biznesu, który opowiadając o biznesowej stronie branży przedstawił m.in. różne typy osobowości klientów. Z kolei Dorota Szlachcic, architekt odpowiedzialna za budowę wrocławskiego Afrykarium – największego oceanarium Europy – opowiadała o tajnikach wielkich projektów i wiążących się z nimi wyzwaniach. Na koniec Rafał Osiński, architekt
i ekspert ds. technologii budowlanych w firmie Häfele, skupił się na rozwiązaniach zwiększających komfort pracowników i gości hoteli oraz pomocnych w realizacji nowoczesnych inwestycji.

Po wystąpieniach goście wzięli udział w nieoficjalnej części spotkania. Rozmowy
w kuluarach wykorzystali do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Tego także z pewnością nie zabraknie podczas kolejnych spotkań.

Drugi wieczór PERSPEKTYWA już w czwartek, 26 listopada, o godz. 18:00
w poznańskim centrum kreatywnego biznesu Concordia Design.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

——————–

Poznaj Häfele!